Suurepärane üllatus kõikidele naistele

Suurepärane üllatus kõikidele naistele

Kõik, kes on minu juures juba erinevates hoolitsustes käinud, teavad seda, et minu jaoks ei ole tähtis ainult see, kuidas inimene enda naha eest hoolitseb, vaid sinna juurde kuulub täielik komplekt – “Kuidas hoolitseda ka enda keha, meele ja heaolu eest”. Kõik see kuidas ja millises rütmis inimene elab peegeldub välja tema nahast. Kui inimene on stressis ja väsinud, siis seda pole raske ära tunda. Nahk, keha ja meel on ärritunud ja seetõttu kõiguvad sinu isud ja samuti meeleolu on muutlik. Kurbus ja väsimus võtavad sinu üle võimu.
Tahan teile tuvustada enda üht lemmikut trennimaailma ja inspireerivat Naist- Shalini Mody ja tema  https://gracefit.ee  naiselikku trenniprogrammi, mis on minu igahommikune asendamatu rutiin. Tema treening- ja heaoluprogramm on mõeldud naistele, kus oluline EI ole vanus, kehakaal ega Sinu eelnev treeningkogemus.

Milline on GraceFit trenn:
(Kokkuvõte pärineb Gracefit lehlt ja selle loojalt)

-Kõik GraceFit treeningud on inspireeritud balletist, joogast, pilatesest, (kõhu)tantsust ja jõuharjutustest. Kui sa õpid austama oma energiat, jõudu ja rütmi ühe kuu raames, siis sinu elukvaliteet ja arusaam endast ning oma kehast muutub kardinaalselt. Sa õpid aktsepteerima, lahti laskma minevikust, hingama ja elama olevikus ning tantsima tulevikuga.

Gracefit räägib enda treeningprogrammi kohta mida on sellega võimalik saavutada:

-Naiselikult toonuses keha, mis arendab sinu painduvust. Lisaks on võimalik saavutada elegantsem rüht.

-Paraneb seedimine ja unekvaliteet muutub sügavamks.

-Suureneb enesega rahulolu ning samuti suureneb enesekindlus.

-Arendab seksuaalsust.

-Õpid ennast paremini tundma ning oskad enda soove märgata.

-Vähendab stressi ja ärevust.

Ja seda kõike on veel ja veel…

See ei ole pelgalt ilus jutt vaid seda kinnitavad paljud rahulolevad kliendid. Olen tagasiset küsinud mitme enda tuttava käest ja kõigil tuleb see justkui ühest suust – GraceFit naiselik treeningprogramm justkui muutis nende igapäeva elu ilusamaks ja erksamaks. 

Olen selle üle üli õnnelik, et avanes võimalus kõikidel minu klientidel kasutada sooduskoodi “Merilum” , millega augustis liitudes on võimalik saada  -50% soodustus esimeselt kuult.

Elame enda elu ilusamaks ise ja trennis näeme, armsad hinged 🙂 

Lingid mida tasub piiluda :

https://www.youtube.com/watch?v=PuuElVBE6Uw&t=1733s

https://gracefit.ee/naiselikult-vormi/

Call Now Button