Teenused:

Pakun järgmisi teenuseid:

Näohooldused:

Hooldustes kasutan vastavalt kliendi soovile ja naha vajadustele individualiseeritud kosmeetikat, mis tähendab, et iga nahk on erinev ning igale nahale läheneme täpselt vastavalt selle nõudmisest. 
Näohooldustes on võimalik kasutada puuviljahappeid, glükoolhappeid ning aparatuurist teemantlihvi ehk DMD. Iga hooldus sisaldab pinnapuhastust, lõõgastavat massaaži -mis parandab naha ainevahetust, stimuleerib vereringet ja lõdvestab lihaseid, vastavalt nahatüübile koorimist, seerumid/ampullid ja lõpumask.
Õige näohooldus on terve ja särava naha saladus.

Kulmude modelleerimine ning värvimine:

Sisaldab kulmude koorimist, et värvi tulemus oleks võimalikult ühtlane ja kauapüsiv. Esmases kulmuhoolduses mõõdame välja täpselt sinu näokuju ning soovi järgi kulmud. Loomulikud kulmud on ilusa ilme põhi komponent.

Jumestus:

Ei ole vaja jumestust selleks, et muuta sind kellekski teiseks, on vaja hoolitsetud nahka, õigeid vahendeid ja meigikunstnikut, et täpselt sinu soovi järgi maalida, kauapüsiv, ühtlane ja ilus meik. Olgu Sul minek, tööle, teatrisse, pulma või kohtingule ja soovid ennast natukene veel erilisemana tunda ilma, et peaksid muretsema kas meik püsib, just selleks olen välja õppinud jumestuskunstnik, et tuua meigiga välja just Sinu kõige ilusamad ja loomulikud jooned.

Personaalne toitumisnõustamine:

Lisaks kõigele, olen südameasjaks võtnud juurde ühe kõige olulisema… TOITUMISE. Olen läbinud Annely Sootsi Tervisekooli “Tervisenõustaja toitumise alal”.
Toitumisnõustaja selgitab välja sinu harjumused ja eluviisi ning sellest lähtuvalt, aitab ennetada probleeme. Kehv näonahk, jõuetus, väsimus, või kotid silmade all.. see kõik võib olla tänu ebatervislikele harjumustele. Toitumisnõustaja ei ole arst, ei diagnoosi haigusi ega kirjuta ravimeid välja, aga tervisenõustaja on keegi, kes aitab lahendust leida paljudele probleemidele läbi toitumise.

Call Now Button